Inspektorzy

3miasto

Zarezerwuj profesjonalny odbiór Twojego lokalu w Trójmieście.

REZERWUJ
 • Odbiór mieszkania już od 390 zł
 • Zostań stałym klientem i otrzymaj rabat nawet do 10%

Czeka Cię odbiór mieszkania lub domu?

Chcesz mieć pewność, że jest ono w 100% gotowe do przejęcia od dewelopera i nie czekają Cię dodatkowe koszty?

Wyróżnia nas:

rzetelność

znajomość lokalnego rynku

konkurencyjna cena

dostępność

Zapraszamy do zamówienia profesjonalnego odbioru mieszkania z inspektorem na terenie Trójmiasta i okolic.


Profesjonalny odbiór techniczny mieszkania to gwarancja uniknięcia nieprzewidzianych kosztów oraz rozczarowań.


Dla osoby, która nie ma na co dzień styczności z tą profesją i nie posiada profesjonalnych narzędzi, pewne rzeczy nie są zauważalne , stąd warto sprawdzić mieszkanie ze specjalistą i uniknąć rozczarowań w trakcie remontu czy użytkowania.


Koszty usunięcia usterek ponosi deweloper, pod warunkiem, że zostaną one zgłoszone w odpowiednim momencie. W innym przypadku ten problem staje się Twoim problemem. Wykrycie wad podczas odbioru to uniknięcie ryzyka poniesienia dodatkowych kosztów.


Wiemy, że odbiór mieszkania to niezwykle emocjonalny i długo wyczekiwany moment, dlatego wsparcie specjalisty podczas podpisywania protokołu odbioru mieszkania to niezwykle istotna sprawa.

REZERWUJ

Nasze usługi

Kliknij by dowiedzieć się więcej

Przegląd techniczny

lokalu z rynku

wtórnego

Odbiór techniczny

lokalu

z rynku pierwotnego

Przycisk
Przycisk
Przycisk

Opinie

techniczne

Przycisk

Badania

kamerą

termowizyjną

Przeglądy okresowe obiektów

FLIPY-rynek nieruchomości

Przycisk
Przycisk

Kierownik

budowy/ inspektor nadzoru

Przycisk

Szkolenia

dla wykonawców

Przycisk
REZERWUJ

Zależy Ci na czasie?

Zarezerwuj termin last minute!

Standardowo przyjmuje się zlecenia na max. 7 dni przed wyznaczonym terminem. U nas możesz zarezerwować taką usługę nawet kilka godzin przed odbiorem! Rezerwacja "last minute" wiąże się z dodatkową opłatą, która zależna jest od miejsca oraz rodzaju inspekcji. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły.

Pracowaliśmy dla czołowych firm deweloperskich rynku trójmiejskiego oraz krajowych i międzynarodowych pionierów branży budowlanej. Dzięki temu mamy przewagę nad konkurencją oraz doskonale wiemy, jak powinny być wykonywane roboty budowlane zgodnie ze sztuka budowlaną, obowiązującymi przepisami oraz normami budowlanymi. Poza budownictwem mieszkaniowym realizowaliśmy kompleksowo obiekty biurowe, galerie handlowe, hale produkcyjne, magazynowe oraz salony samochodowe.


Tak bogate doświadczenie pozwala nam na szybkie i precyzyjne zweryfikowanie prawidłowości wykonania robót budowlanych, przygotowania obiektu do użytkowania, ocenę stanu technicznego oraz stworzenia opinii technicznej wykonanych robót budowlanych.

mgr inż. Kamil Sałacki

właściciel

inspektorzy 3 miasto

Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej, Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska. Od 2011 roku posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Od 2012 roku jestem czynnym członkiem Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Poznaj nas lepiej

O nas

Podczas studiów zdobywałem wiedzę oraz praktykę za granicą, w niemieckich firmach budowlanych. Doskonale znam realia współczesnego budownictwa oraz rynku nieruchomości. W trakcie swojej kariery zajmowałem stanowiska inspektora nadzoru inwestorskiego, kierownika projektu, kierownika budowy u czołowych deweloperów rynku Trójmiejskiego oraz światowych korporacji.

12

LAT DOŚWIADCZENIA

560

ODDANYCH LOKALI

780

ZBADANYCH MIESZKAŃ

Doświadczenie

Braliśmy udział przy nadzorowaniu oraz kierowaniu inwestycjami:

 • Osiedle Południowe w Gdańsk
 • Osiedle Pogodne w Gdańsku
 • Osiedle Gardenia w Gdańsku
 • Osiedle Audiopolis w Gdańsku
 • Osiedle Delta w Tczewie
 • Osiedle Słoneczna Morena w Gdańsku
 • Hotel ALMOND 4****
 • Hotel nad Wisłą 3***
 • Salon VOLKSWAGEN CityMotors Gdańsk- salon samochodowy Volkswagen wraz z halą serwisową, lakiernia, blacharnią, myjnią oraz niezbędną infrastrukturą.
 • Budynek biurowy wraz z halą serwisową dla samochodów ciężarowych, stacją kontroli pojazdów, myjnią, zbiornikiem retencyjnym oraz niezbędną infrastrukturą dla KULCZYK Transport Ciężarowy
 • Salon INFINITI- salon samochodowy Infiniti wraz z halą serwisową , myjnia oraz niezbędną infrastrukturą- Budynek biurowy TRANSPROJEKT, realizowany na podstawie projektów w technologii BIM
 • Galeria handlowo-usługowa LIWA w Kwidzynie

Opinie

ŁUKASZ MASALON

Skorzystałem z uslug Kamila przy realizacji swojej kolejnej z rzędu inwestycji mieszkaniowej na FLIPA.Doświadczenie i duża wiedza Kamila doprowadziły do usunięcia z budowy ekipy, która popełniała podstawowe błędy i z uporem maniaka powtarzała, że tak jest dobrze bo tak robią od lat. Reakcja w odpowiednim momencie uchroniła mnie od dodatkowych kosztów i przeciągającego się remontu. Mimo przepraw ze zmianą wykonawcy, inwestycja zamknęła się w zakładanym czasie, a mieszkanie sprzedało się błyskawicznie z zadowalającym zyskiem. Plusem Kamila jest to, że sam flipuje i zna doskonale temat od strony technicznej jak i formalnej.Jestem MEGA zadowolony, dlatego polecam!!!

MARCIN MICHALAK

Człowiek solidny, fachowy i zaangażowany. Dało się wyczuć wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę, co bardzo ułatwiło sprawę kontaktów z deweloperem, ale przede wszystkim wie co robić w każdej sytuacji. Jesteśmy zadowoleni z usługi, która została wykonana na najwyższym poziomie i dodatkowo wzbogacona licznymi radami w kwestii wykończenia mieszkania. Pan Kamil to profesjonalista, którego serdecznie polecamy!!!

MAGDALENA WENSIERSKA -PASZKO

Skorzystaliśmy z usług Kamila, który wykonał dla nas opinię techniczną dotyczącą jakości oraz stanu zaawansowania prac remontowych w mieszkaniu po nagłym porzuceniu budowy przez firmę wykonującą remont. Opinia ta była bardzo skrupulatna, rzeczowa i dotkliwa dla firmy remontowej. Podczas rozprawy sądowej została potraktowana jako kluczowy dowód i pozwoliła na odzyskanie 30 tys. złotych od nieuczciwego budowlańca.Z czystym sumieniem polecamy !!!

MAŁGORZATA BARANOWSKA-DUFAJ

Polecam współpracę z Kamilem- profesjonalne spojrzenie, fachowa wiedza i doświadczenie były bardzo pomocne przy odbiorze mieszkania.

Zarezerwuj profesjonalny odbiór Twojego mieszkania w Trójmieście

SKONTAKTUJ SIĘ

Skontaktuj się bezpośrednio lub przez formularz kontaktowy